Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Mesimi i gjuhes italiane

Gjithcka ne lidhje me mesimi i gjuhes italiane mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi mesimi i gjuhes italiane.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“dua te mesoj italish ju lutem me ndimoni”
Pustuar nga: vali ne daten: 09-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me perktheni dot kete fjali ne italish? 1- nga jeni? 2-sa vjec jeni? 3-kush ju njoftoi per kete vend pune? per cfar keni studjuar? 4-a jeni ne prokupim me shkollen? ”
Pustuar nga: mirush ne daten: 25-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te mesejoj falas gjuhen italiane”
Pustuar nga: jorida ne daten: 08-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a mund te me ndihmoje dikush ne mesimin e gjuhes italiane?”
Pustuar nga: besi otr ne daten: 30-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

mesimi i gjuhes italianeShtypi Shqiptar
Lexoni me teper per mesimi i gjuhes italiane duke vizituar faqen shtypi.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.shtypi.im
mesimi i gjuhes italianePortali shqiptar
Lexoni me teper per mesimi i gjuhes italiane duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im
mesimi i gjuhes italianeVetem Lajme
mesimi i gjuhes italiane me shume ne vetemlajme.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.vetemlajme.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Lojra me MakinaLojra me Makina
Lexoni me teper per mesimi i gjuhes italiane duke vizituar faqen lojramemakina.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojramemakina.net
Lojra me BarbiLojra me Barbi
Lexoni me teper per mesimi i gjuhes italiane duke vizituar faqen lojramebarbi.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojramebarbi.net
Lojra OnlineLojra Online
mesimi i gjuhes italiane me shume ne lojra-online.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojra-online.net
The Gamer TubeThe Gamer Tube
mesimi i gjuhes italiane me shume ne thegamertube.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.thegamertube.com
Vetem LojraVetem Lojra
Hyr tani ne vetemlojra.com dhe lexo me shume per mesimi i gjuhes italiane!
http://www.vetemlojra.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy